Процес кремації

Основні організаційні заходи та технологічні процеси при кремації
При оформленні тіла на кремацію, Замовник надає свій паспорт та контактні дані, свідоцтво про смерть, лікарську довідку (відривну частину), дозвіл прокуратури на кремацію (при підозрі на насильницьку смерть).

Після сплати послуг(товарів), організатору ритуалу видаються „Дозвіл на кремацію” та номерний жетон, які супроводжують труну.

Доставка трун до кремаційного цеху відбувається двома шляхами – підземною галереєю з великих ритуальних залів , та електрокаром з малих ритуальних залів. Труни завантажуються до стелажів у кремаційному цеху.

При включенні кремаційної печі виконується прогрів її до температури 700 С для запобігання викидів диму. Процес прогріву триває 30 – 60 хвилин та залежить від температури навколишнього повітря та початкової температури самої печі.

Завантаження труни до кремаційної печі відбувається з одночасним записом П.І.П. померлого та часу початку кремації до журналу, жетон та дозвіл на кремацію вкладається до ячейки на печі. Кремація тіла померлого згідно технологічного регламенту проходить від 90 до 110 хвилин, у деяких випадках (новоутворення тіла та інше) – до 160 хвилин. Згідно паспорту печей та калькуляції на одну кремацію використовується до 25 м3 газу, втім ця витрата залежить від температури навколишнього повітря, що поступає до печі, калорійності природного газу, матеріалу труни та інше. Кількість спожитого газу фіксується електронними лічильниками. Температура, при якій відбувається кремація – від 800 до 1050 С. Після закінчення кремації всі рештки з камери вигрібаються у зольник для охолодження з фіксацією часу закінчення кремації у журналі. Жетон та дозвіл на кремацію переноситься до зольника з рештками.

Зольник з охолодженими рештками та відповідними супровідними документами (дозвіл на кремацію та жетон) переноситься до кремуляторної, де проводиться подальша обробка решток після кремації. З решток вибираються крупні предмети вручну (протези та інше) та дрібні металеві частини (цвяхи, шурупи та інше) за допомогою магніту. Рештки завантажуються в кремулятор для подрібнення на 15 – 30 хвилин, звідки потім засипаються в урну. На урні гравірується П.І.П. померлого та дата життя. Вранці наступного дня готові урни централізовано на електрокарі перевозяться до урносховища.

Урна видається Замовнику по пред’явленні паспорту та інших обумовлених документів або зберігається в урносховищі до поховання на колумбарії підприємства.